درباره شاهکارسازان

شرکت شاهکار سازان آذربایجان پس از تأسیس در سال 89 بر اساس اهداف تعریف شده، فعالیت اصلی خود را بر پایه تولید اطلاعات دقیق و بروز املاک و عارضه های شهری در قالب پروژه های ممیزی املاک، مباحث IT مرتبط با اطلاعات مکانی و تولید نرم افزارهای مربوطه متمرکز نمود و طی این مدت موفق به اجرای پروژه های متعدد و متنوعی در شهرهای مختلف کشور به خصوص در زمینه ممیزی املاک و GIS گردید .

این شرکت به موازات برداشت اطلاعات توصیفی از طریق انجام ممیزی، فعالیت های مرتبط با اطلاعات مکانمند سازی شامل تولید و توسعه نرم افزارهای مبتنی بر نقشه به منظور یکپارچه سازی اطلاعات توصیفی، مکانی و پردازش نقشه های تولید شده را در دستور کار خود قرار داده است .
 از آنجا که بدون طراحی مکانیزم به هنگام رسانی اطلاعات املاک و معابر و توسعه نرم افزار های توانمند در زمینه آمار و  گزارش های مدیریتی، استفاده از اطلاعات جمع آوری شده موثر نیست . لذا طراحی و تولید نرم افزارهای مرتبط با املاک به عنوان یکی از محورهای فعالیت عمده شرکت قرار گرفت .

شرکت شاهکار سازان آذربایجان در گستره زمان و در راستای مشتری مداری فعالیت خود را در سراسر کشور گسترش داد و به همین روی با ایجاد دفاتر در شهرهای گوناگون موجبات ارائه تسهیلات به طرح های مزبور را فراهم نمود افزایش روز افزون پروژه های اجرایی و پرسنل متخصص حاکی از این مدعاست . 


در حال حاضر شرکت با مجموعه ای منسجم از کارشناسان و متخصصان کار آزموده همزمان در حال اجرای چندین پروژه در مناطق مختلف کشور میباشد.

تمامی حقوق این وبسایت مربوط به شرکت ممیزی شاهکارسازان میباشد و حق کپی محفوظ است

MGW.IR